Posted by admin On December - 15 - 2018 Comments Off
Sale weselne Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęcie weselne to najważniejsze wydarzenie, które musi pozostawić po sobie tylko dobre uczucia. Należy je zorganizować w ciekawym lokalu, w którym można dobrze się bawić. Sala musi być duża, mieć miejsce na ustawienie stołów a także na hulanki przy muzyce. Z pewnością wysoka jakość miejsca jest decydująca. Udekorowanie sali powinno być starannie przemyślane, oświetlenie nie rażące, jednak nie zbyt mroczne. Sporo zaproszonych uszanuje pasujące do klimatu dekoracje kwiatowe. W pobliżu sali weselnej musi być parking, na którym można zaparkować samochód. Sala powinna mieć jeszcze jedno pomieszczenie, gdzie można zmienić okrycie, pozostawić rzeczy, odpocząć przez moment. Nie powinno się zamawiać za małej sali, w związku z tym, że impreza może być nie do końca udana, a wesele to zasadniczo taniec i muzyk. Jak już muzyka jest grana na żywo to koniecznie trzeba zorganizować przestrzeń dla zespołu muzycznego. W takim miejscu należy zorganizować dostęp do wody, z uwagi na to, że muzykom zdarza się, że zasycha w gardle i muszą się orzeźwić wodą.

Sala dobrze wentylowana

Sala nie powinna być duszna. Najkorzystniejsza jest klimatyzacja. W przypadku gdy klimatyzacji brak to powinno się zapewnić alternatywę w postaci otwierania sali i wietrzenia jej. Sala odpowiednio wentylowana to miejsce idealne, zapewniające dobrą zabawę. Jeżeli jest mało powietrza to ludzie bardzo się pocą, szybko męczą i nie mają ochoty się bawić. Podłoga nie może być za śliska, aby bawiący się nie przewracali się. W sali powinno się także zaplanować piękne dodatki – tak jak wspominaliśmy wcześniej – bynajmniej mało dominujące – na przykład kompozycje z lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych kwiatów jest za mocny a także może uczulać. Nie spisze się nigdy, będzie zamiast tego sprawiał, że zaproszeni szybko poczują się zmęczeni.

Lokalizacja sali

Lokalizacja lokalu jest zasadnicza – w przypadku gdy dookoła restauracji z salą weselną położony jest park lub przestronny ogród to goście mogą wyjść, zaczerpnąć świeżego powietrza, swobodnie pokonwersować ze znajomymi. W przypadku gdy lokal zlokalizowany jest przy głośnej ulicy to goście nie będą cieszyć się z takiej lokalizacji. W sali nie należy palić. W hotelu muszą znajdować się łazienki – warto aby więcej niż dwie. Wesela bywają duże – na 50, 100 lub 200 osób. Takie wesele musi posiadać należytą infrastrukturę oraz, a także zaplecze, gdzie robione są przystawki lub są odgrzewane wcześniej zrobione dania. To zaplecze musi być odpowiednio wentylowane, żeby klimaty z kuchni nie wdzierały się na salę weselną. Potrzebna jest także szatnia, gdzie można pozostawić rzeczy zaproszonych gości. Przydadzą się opakowania jednorazowe, po to aby można zapakować gościom na wynos jedzenie, jeżeli pozostaje po weselu.
Zatem strategiczne przemyślenie jest ogromnie ważne. Pojemność sali, jej aranżacja oraz umiejscowienie mają zasadnicze znaczenie dla zwycięstwa planu pod nazwą wesele.
źródło: http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html

Comments are closed.